Owijarka pozioma Evoring 1200 S

Owijarka pozioma Evoring 1200 S

Owijarka pozioma Evoring 1200 S włoskiego producenta GG Macchine to uniwersalna półautomatyczna owijarka obsługiwana manualnie przez pracownika. Stół roboczy może być dostosowany do potrzeb procesu owijania.
Głowica owijająca może być zamontowany w trzech różnych wysokościach w zależności od zastosowania i gabarytów owijanego produktu (zmiana wysokości następuje poprzez uniesienie lub opuszczenie elementu owijającego w podstawie urządzenia).
Specjalna konstrukcja maszyny pozwala na bezpieczne działanie bezpośrednio w obszarze zawijania. To zapewnia, że obsługa i proces owijania może być wykonywana w sposób prosty i bezpieczny, nawet przy mniejszych i krótszy produktach.
Prędkość obrotowa pierścienia owijającego jest regulowana przez potencjometr. Dzięki zastosowaniu dodatkowej rolki do ustawiania rozciągu folii stretch można ustawić stały naciąg folii na owijanym produkcie.
Dzięki zastosowaniu pedału do uruchomienia i zatrzymania procesu owijania, można dowolnie zatrzymywać w trakcie owijania urządzenie (np. w przypadku owijania produktu do wysyłki kurierskiej, po wstępnym owinięciu produktu, można zatrzymać proces owijania, położyć kartę z danymi adresowymi i dowinąć produkt do końca).

Dane techniczne                                          

  • Średnica owijania max.                      1200 mm
  • Prędkość obrotowa                               70 do 150 obr./min
  • Zasilanie                                               230 V
  • Moc                                                       0,55 kW       
  • Szerokość folii stretch max.                  125 mm
  • Średnica rolki z folią  Ø max.                200 mm
  • Średnica wew. gilzy Ø                          38 mm
  • Waga urządzenia                                 280 kg    

Owijarka półautomatyczna EVORING S

Maszyny serii EVORING S zbudowane są z wykorzystaniem dobrze znanej i sprawdzonej SOLIDNEJ KONSTRUKCJI MONO-BLOCK wykonanej w całości z ciężkiej stali.

Konstrukcja została zaprojektowana i stworzona tak, aby zapewnić maksymalną stabilność oraz ograniczyć i rozładować siły powstające podczas obracania się pierścienia.


Owijarka EVORING 1200 do owijania opon (z roboczym stołem kulkowym)


Inne modele owijarek Evoring


Owijarki poziome horyzontalne GG Macchine

Firma GG Macchine została założona w 1974 r. we Włoszech. Obecnie jest wiodącym producentem maszyn i urządzeń do pakowania poziomego w folię stretch.

Od 1998 roku firma wyprodukowała ponad 1000 owijarek poziomych, które wyróżniają się na rynku pod względem wytrzymałości, jakości i łatwości obsługi. Dzięki analizom potrzeb klientów, niepowtarzalnemu wzornictwu i zaawansowanej budowie naszych maszyn można je stosować do wielu różnych sektorów produktowych.

W Polsce rozwiązania GG Macchine dostarcza firma DI-ZET.

Owijarki poziome horyzontalne. Producent GG Macchine. Systemy pakowania DI-ZET. Maszyny pakujące i linie automatyczne

Systemy pakowania DI-ZET

Firma DI-ZET już ponad 30 lat oferuje maszyny i urządzenia pakowania końcowego na polskim rynku. Nasze maszyny pracują w całej Polsce w wiodących zakładach produkcyjnych i magazynach logistycznych. Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

Oferujemy następujące produkty:

Owijarki poziome horyzontalne. Producent GG Macchine. Systemy pakowania DI-ZET. Maszyny pakujące i linie automatyczne